Akademia Zdrowia

Rejestracja +48 503 816 253
Booksy 
Godziny otwarcia
Pn – Pt 9.00 – 20.00
Sb 9.00 – 14.00

Dlaczego my?

01
01Międzynarodowe doświadczenie

Założyciel Akademii Zdrowia Kowalkow, Łukasz Kowalkow, to mgr fizjoterapii i osteopata, któremu sport towarzyszy przez całe życie. Karierę zawodową rozpoczął w 2007 r. we włoskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej, największym ośrodku oferującym usługi szpitalne i ambulatoryjne w ramach patologii ortopedycznych, neurologicznych i kardiologicznych w regionie Piemont. Od 2009 r. współpracował jednocześnie z przychodnią Medisport, gdzie odkrył ostateczny kierunek swojej zawodowej specjalizacji. Połączenie rehabilitacji i osteopatii, bliska współpraca z ekspertami pokrewnych dziedzin oraz zdobywana latami wiedza na europejskim poziomie pozwoliły stworzyć Akademię Zdrowia Kowalkow – miejsce, w którym pomagamy i uczymy żyć zdrowo.

02
02Zespół ekspertów

Jesteśmy przychodnią wielospecjalistyczną (po włosku poliambulatorio) – oznacza to, że stawiamy na kompleksowe podejście do leczenia dzięki współpracy ze specjalistami medycznymi, instruktorami, nauczycielami i osobami związanymi z medycyną i sportem. Przez ponad 10 lat praktykowaliśmy tę formułę we Włoszech i wiemy, że starannie dobrany zespół ekspertów z różnych dyscyplin to gwarancja najlepszej opieki dla pacjenta.

Regularnie nawiązujemy współpracę z wrocławskimi specjalistami, instruktorami, klubami sportowymi i zrzeszeniami.

Sprawdź wszystkie nasze usługi.

03
03Indywidualne podejście

Wiemy, że nie ma jednej recepty na wszystkie dolegliwości. Naszą misją jest holistyczne podejście do pacjenta i oferowanie terapii skrojonej na miarę unikalnych potrzeb każdej osoby. Kładziemy mocny nacisk na:

  1. wnikliwą diagnozę,
  2. odpowiednio dobrane metody terapeutyczne,
  3. poprawę zdrowia na wielu płaszczyznach,
  4. utrzymywanie rezultatów przy uwzględnieniu zmian zachodzących w organizmie.

 

AZK to 100m² powierzchni pozbawionej jakichkolwiek barier architektonicznych, zaprojektowanej również z myślą o osobach z niepełnosprawnościami. Do Twojej dyspozycji oddajemy 4 nowoczesne gabinety, sprzęt najnowszej generacji i w pełni wyposażoną salę do treningów indywidualnych lub w kameralnym gronie.

Nasza oferta

Zakres usług

Fizjoestetyka
Zajęcia grupowe
Zdrowy Kręgosłup
Rehabilitacja
Terapia narzędziowa
Fizjoterapia kobiet i uroginekologia
Trening Personalny
Terapia manualna
Terapia fizykalna
Suche Igłowanie
Gdzie jesteśmy

ul. Błękitna 9A
Bielany Wrocławskie

Nasi partnerzy